Author Topic: Informace pro nově příchozí  (Read 32 times)

sahaw

• Administrator
  • Hero Member
Informace pro nově příchozí
« on: August 07, 2019, 06:21:24 PM »
Zdravím všechny,
smyslem fóra je jen prostor pro spamování. Spamujte a spamujte jak to jde.

My se řídíme definicí :
Forum (diskusní forum) je veřejné médium, které je využívané pro prezentování debaty, do které se může zapojit každý. V rámci internetu se jedná o webové stránky nebo část webu, která používá veřejnou diskuzi s určitým tématem, ke kterému se mohou uživatelé vyjadřovat nebo číst reakce jiných uživatelů.

Určitě by bylo skvělé mít odborné fórum, ale to by museli debatovat odborníci a najít třeba 10 odborníků na jedno téma je dost nereálné. A odborník na všechno je všeználek, ale takový jen papouškuje často jen co někde slyšel.

Já osobně fórum beru jako svůj zápisník neboli deníček svých pokusů a myšlenek, které veřejně publikuji. Díky tomu si zapíšu svoje pokroky, ale i občas získám radu a dokonce i změním postup pokusu. Tento zápisník mi ulehčuje mi život a čas, který stravím zapisování se mi vrátí právě ušetření chyb. Přál bych si, aby tohle fórum byl i Váš zapisník nebo jen byste čerpali inspiriaci nebo se smáli a tím si prodlužovali svůj život.

Dá se očekávat, že fórum bude nepřehledné a přehlcené. To každé živé fórum je vždy. Snaha udělat přehledné a moderované fórum obnáší to, že umře. Témata budou zapomenuta. Jedině pokud téma se rozvine na odbornou úroveň, tak přispivatel, který bude mít největší rozsah bude požádán, aby to dal do kupy a napsal článek na prepper.cz. A odkaz na diskuzi bude směřován na do toho tématu. Do článku se nejvedou všechny věci a budou tam jen nejdůležitejší věci a čtenář, kterého to bude zajimat najde nejen další věci, ale třeba podrobněji proč ten člověk zvolil šrouby místo hřbíku atd.

Je jen potřeba dodržovat pravidla fóra.